Привіт!
Продовжуємо розбирати різні нюанси, які можна зустріти при експлуатації жалюзі, рулонних та римських штор, розпочаті у статті 5: Маленькі секрети .
Сьогодні ми розкриємо кілька з першого погляду несуттєвих моментів, що виникають при установці, які, однак, відіграють важливу роль при подальшій експлуатації рулонних штор.
Один із цих моментів стосується бічних щілин, які в деяких випадках, як на фото з жовтими шторами, уникнути неможливо (якщо передбачається кріплення тільки на стулки вікна).
Штори "день-ніч" або - як їх інакше називають - штори "зебра" складаються з двох частин тканини в смужку. Смуги можуть накладатися одна на одну, тим самим забезпечуючи режим - "день". Це унікальна властивість – головна перевага даних штор та покупці в основному набувають такі штори саме через нього. Але, як завжди буває, у всіх плюсів є мінуси, про які намагаються не казати, але мати на увазі їх варто. В даному випадку, як бачимо на фото, такі штори мають більш помітний, ніж у звичайних рулонних штор, бічний просвіт. Він виходить внаслідок особливостей конструкції таких штор і практично непереборний, якщо ваші штори передбачається кріпити безпосередньо на стулки вікон. (При монтажі на проріз вікна такого недоліку не буде).
Також слід враховувати, що через різну висоту віконних просвітів між глухою стулками вікон, що відкривається, при однаковій висоті штор "день-ніч", можуть утворюватися щілини і внизу, між тканиною і нижньою планкою.
Це спостерігається виключно при монтажі штор в одну лінію, який насправді більш кращий з естетичної точки зору, ніж монтаж відповідно до штапиків стулок.
Взагалі – монтаж в одну лінію, це основне правило при кріпленні штор на вікна. Особливо він ефектно виглядає на балконах, де багато стулок на вікнах.
Якщо ж вікна складаються тільки з стулок, що відкриваються, такий монтаж буде єдино правильним і вірним. У цьому випадку, звичайно, штори "день-ніч" будуть виглядати виграшніше за звичайні рулонні штори.
Розглянемо ще один момент, що часто зустрічається при установці штор.
Часто вікно складається з безлічі стулок різних розмірів. Якщо серед них є маленькі глухі стулки, закрити їх так званими фальшшторами. Це економічно вигідно і, до того ж, їх зручніше знімати для миття вікон, тому що вони кріпляться в основному на кнопках або засувках з магнітами.
Такі штори можна кріпити і на великі глухі стулки, якщо в майбутньому не передбачається часте відкриття штор.
Є ще одна особливість штор "день-ніч", яка проявляється лише за наявності певного освітлення у приміщенні. Як бачимо на фотографії, тінь від штор падає нерівно, створюючи ілюзію вертикальної скрученості полотна штор. Вона виникає лише у початковий період експлуатації штор. Це відбувається через те, що спочатку тканина у великих рулонах, що доставляють із заводу-виробника, скручена вздовж смужок. Майстер-виробник відрізає необхідний шматок тканини, розгортає її поперек і приклеює до валу. При розмотуванні тканини виникає ефект пам'яті. Тканина скручується або всередину або назовні. Цей ефект зазвичай пропадає через тиждень інший і не є шлюбом та випадком рекламації.
Ми ще не раз повертатимемося до таких тем малопомітних особливостей при монтажі та експлуатації штор та жалюзі. Слідкуйте за оновленнями розділу "Цікаве про жалюзі і не тільки..."!
Зробити замовлення штор (жалюзі та сіток) можна, зателефонувавши за телефонами, вказаними нижче або надіславши нам заявку на електронну пошту.
Ми також займаємося ремонтом будь-яких видів жалюзі та рулонних, римських та інших видів штор.
Телефони для консультації та виклику майстра (клікабельно):
(067) 167-11-30
(066) 770-43-94
(093) 003-25-13
Підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах:
© 2016-2024