Цікаве про жалюзі і не тільки...

Стаття 5. "Маленькі секрети".

Маленькі секрети

За весь час, проведене за монтажем та обслуговуванням різних систем захисту від Сонця та комах, нашими майстрами було зроблено чимало корисних спостережень та набуті навички, які допоможуть вам уникнути деяких помилок, що часто зустрічаються у використанні нашої продукції. Про них і буде розказано у серії статей під загальною назвою "Маленькі секрети".

Отже, почнемо, мабуть із найтривіальнішого.

Секрет 1.

Допустимо, у вас на вікні кілька стулок і на кожній висить по рулонній шторі, всі висять на одному рівні.

Маленькі секрети

Ви забули закрити вікно чи двері, і протягом у вас зламало кріплення штор. Штора впала, кріплення погнулися або вщент розлетілися по кутках. Прикро? Не те слово!

Маленькі секрети

Щоб це не сталося надалі, після того, як майстер вам поміняв кріплення та зробив ремонт штор, бажано встановити на підвіконня або у схил звичайні меблеві обмежувачі відчинення для дверей. Приблизно такі.

Маленькі секрети

Обмежувачі будуть перешкоджати стулкам і, відповідно, вашим шторам стикатися один з одним.

Але цю проблему грамотні майстри виключають! Ще на етапі монтажу. Достатньо лише сусідні штори повісити на різних висотах, щоб при відкриванні стулок вони не стикалися.

Маленькі секрети

Секрет 2.

Якщо ж рулонні штори висять на балконних дверях, то, крім обмежувачів внизу, необхідно встановити додаткові демпфери на сам укіс в місці дотику кріплення штори і стіни. І кронштейни залишаться цілими, і в стіні не буде тріщин і вм'ятин.

Маленькі секрети

Демпфери можна виготовити самому з прямокутних шматочків пінопласту ущільнювача, підібраного під колір стіни.

Маленькі секрети

Проблему з укосами можна вирішити кардинально, просто встановивши на стулки жалюзі Венус (або Ізотра), чий плоский карниз дозволить стулки відкриватися практично до укосу! Це особливо актуально для балконних дверей. На даний момент не існує штор або жалюзі з зручнішим розташуванням карнизу.

Маленькі секрети

Секрет 3.

Рулонні штори фіксуються в крайньому нижньому положенні або за допомогою волосіні (троса) або магнітами. І, якщо монтаж здійснюється на металопластиковий профіль, то кріплення нижньої фіксації не становить проблем. Складніше, якщо штора закриває отвір вікна.

Маленькі секрети

Як зафіксувати її внизу? Можна, звичайно, приклеїти металеву пластину до стіни, але клей - не надійний матеріал. Ми знайшли простий та оригінальний вихід. Дивіться фото нижче.

Маленькі секрети

Напроти магніту в стіні свердлиться отвір, забивається дюбель і вкручується будь-який металевий шуруп. Його капелюшок ідеально притягує магніт і штора фіксується як треба! За бажанням можна наклеїти шматочок шпалер на капелюшок шурупа, щоб його остаточно замаскувати.

Секрет 4.

На фото нижче ви бачите приклад монтажу римської штори на балконному блоці поверх стулки вікна. Такий тип монтажу є зручним. Можна підняти штору та відкрити стулку, не зачіпаючи саму штору. Але є одна вада. Стрілка показує місце зіткнення віконної ручки та штори.

Маленькі секрети

Тут штора вигинається, утворюючи щілину збоку, через яку проходитиме світло. Щоб уникнути цієї щілини, штори слід встановлювати на деякій відстані від вікна. Приблизно на 5-7 см. Кріплення при цьому здійснюється або на кронштейнах, або в стелю.

Маленькі секрети

На цьому сьогодні все. Тему буде продовжено!

Дивітсья за темою: Стаття 7. Дещо про рулонки.

Телефони для консультації та виклику майстра (клікабельно):

(067) 167-11-30

(066) 770-43-94

(093) 003-25-13

Телефони для консультації та виклику майстра (клікабельно):

kst (067) 167-11-30vibertelegram

vodfn (066) 770-43-94

life (093) 003-25-13

Підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах:

fb tel youtube insta

© 2016-2024 lsv

Поділитися в соціальних мережах:

вгору