Як правильно заміряти та замовити штори

Вибрати штори

Штори. Загальний розділ.

Звичайні рулонні штори.

Рулонні штори чи, як їх ще називають, тканинні ролети, бувають відкритого та закритого типів. Вони складаються з валу, що кріпиться з боків до стіни на кронштейнах, механізму, що дозволяє керувати рухом штори вгору-вниз та полотна тканини.

Вибрати штори

У закритих рулонних шторах є вертикальні напрямні і короб, всередині якого міститься вал з полотном тканини.

Вибрати штори

Рулонні штори можна кріпити як безпосередньо на стулки вікон, так і на весь отвір (всередині або зовні).

Вибрати штори

Для монтажу на стулки зазвичай використовують штори розміром валу до 19-25 мм у діаметрі, на проріз вікна – 30 мм і більше. Звертаємо вашу увагу: існують гранично допустимі розміри для каждого типу штор. Якщо планується закрити великі площі, радимо застосовувати вертикальні жалюзі.

Вибрати штори

Для запобігання провисанню штор у проміжному положенні передбачається фіксація за допомогою волосіні. Іноді нижню планку кріплять на магніти.

Вибрати штори

Також ми пропонуємо рулонні штори з бамбукового полотна або бамбукові (джутові) ролети.

Вибрати штори

Натуральний матеріал додасть затишку будь-якому приміщенню. В наявності більше двох десятків зразків бамбука різної фактури та відтінків.

Вибрати штори

І на довершенні кілька слів про догляд за шторами (докладніше - в разділі про ремонт).

На відміну від жалюзі, рулонні штори не можна прати. Допускається сухе чищення. Для тканин "аква" та подібних можливе вологе миття.

Вибрати штори

В експлуатації такі штори невибагливі та прослужать досить довго при акуратному використанні.

Вибрати штори

Штори "день - ніч".

Одні з найефектніших штор які є на ринку.

Вибрати штори

Ці штори відрізняються від звичайних, насамперед, особливою структурою полотна, в якому напівпрозорі області (смуги, фігури) перекриваються непрозорими.

Вибрати штори

Штору можна використовувати або в режимі "день-ніч", або при бажанні повністю підняти вгору, як і звичайну рулонну штору.

Вибрати штори

Їх також можна кріпити на різні поверхні: на стулки вікон, усередині отвору вікна, або на весь отвір.

Вибрати штори

Чищення таких штор має бути вкрай обережним. Видалення пилу слід проводити спеціальними віничками для збирання меблів, вологе прибирання небажане.

Вибрати штори

Римські штори.

Основний розділ за римськими шторами знаходиться за цим посиланням, тут же - короткий огляд.

Ці штори відрізняються від рулонних способом складання тканини під час її підйому. Тканина збирається горизонтальними фалдами.

Вибрати штори

Відзначимо, що повністю звільнити світловий отвір вікна неможливо, зазвичай вгорі залишається простір шириною від 10-15 і більше сантиметрів. Якщо ж римські штори кріплять на отвір вікна, необхідно враховувати цю особливість, щоб отвір відкривався повністю.

Вибрати штори

Підйом штори може здійснюватися за допомогою шнура або ланцюжка. Карнизи у римських штор бувають відкритого та закритого типу. Більш прогресивні та надійні - це закриті системи "Куліс" і подібні.

Вибрати штори

Тканина римських штор можна легко зняти і, звільнивши від шнурів та металевих стрижнів, випрати. Кріпиться вона до карнизу на липкій стрічці.

Вибрати штори

Буває, що ніякі штори не підходять для конкретного інтер'єру, у такому разі може варто подумати про звичайні жалюзі? Зручність і простота використання іноді відіграють першу роль у виборі способу декору вікон чи отворів приміщень.

Замовлення штор. Інформація про правильне вимірювання та встановлення штор.

Вибрати штори

Штори кріпляться як на звірки вікон, так і на або всередину отворів. У першому випадку вимірюють розміри світлового отвору (по склу) плюс 2-3 см, у другому – габарити отвору. Розміри тканини зазвичай на 30-35 мм менші за ширину готового виробу. Це слід враховувати при монтажі всередину отвору вікна. Для систем закритого типу слід звернути увагу на форму штапиків, для фігурних штапиків використовують системи з П-подібними напрямними.

Вибрати штори

Звичайно, будь-які штори встановлюються строго за рівнем. Інакше вони неправильно згортатимуться.

Як і жалюзі, штори мають свої граничні розміри. Особливо це стосується штор "день-ніч". Не всі тканини з малюнком можна використовувати при висоті штор понад 2 метри. Для великих штор використовують системи діаметром валу 30 мм і більше.

Уточнюйте ці особливості штор на замовлення у наших менеджерів.

Зразки тканин для штор можна переглянути у нашій фотогалереї за цими посиланнями:

для римськіх штор

для рулонних штор

для штор день-ніч

новинки 2022 для рулонних штор та штор день-ніч

Докладнішу консультацію щодо виміру штор та вибору тканини можна отримати у наших фахівців за вказаними нижче телефонами. Замір завжди безкоштовний!

Телефони для консультації та виклику майстра (клікабельно):

kst (067) 167-11-30vibertelegram

vodfn (066) 770-43-94

life (093) 003-25-13

Підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах:

fb tel youtube insta

© 2016-2023 lsv

Поділитися в соціальних мережах:

до гори