Горизонтальні жалюзі

Як правильно виміряти та замовити горизонтальні жалюзі

Зміст розділу:

1) Горизонтальні жалюзі.

2) Вертикальні жалюзі.

3) Замовлення жалюзі.

4) Вибір кольору жалюзі у фотогалереї.

Вибрати жалюзі

Найбільш доступний та поширений вид жалюзі. Ідеальне рішення для кухонь, балконів, господарських приміщень.

Горизонтальні жалюзі за типом матеріалу бувають алюмінієвими, пластиковими, бамбуковими та дерев'яними.

Вибрати жалюзі

Алюмінієві жалюзі випускаються шириною ламелей 25 мм та 16 мм, інші бувають 25 мм та 50 мм.

Найпоширеніший та найдешевший варіант - алюмінієві жалюзі. Найкращий вибір для великих площ (панорамних вікон, балконів, лоджій, зимових садів).

Вибрати жалюзі

Крім звичайних карнизів (товщиною 3 см), у такого типу жалюзі бувають ще й плоскі карнизи, "утоплені" ближче до скла. Останні називаються жалюзі "Ізотра" чи "Венус".

Вибрати жалюзі

Стулки з такими жалюзі відкриваються на більший кут, ніж зі звичайними, що важливо, коли вікна мають маленькі укоси. Також ці жалюзі часто кріплять на балконні двері.

При застосуванні зміщеної пробивання ламелей можна отримати ефект повного затемнення. Це особливо важливо, коли хочуть мінімізувати потрапляння світла до приміщення.

Вибрати жалюзі

Для мансардних вікон використовують жалюзі з фіксацією на тросику.

Вибрати жалюзі

Пластикові жалюзі зазвичай за фактурою імітують дорожчі дерев'яні. Перевага їх перед останніми – у можливості використання вологого прибирання.

Вибрати жалюзі

Бамбукові та дерев'яні горизонтальні жалюзі завдяки теплим натуральним кольорам нададуть інтер'єру неперевершеної вишуканості.

Вибрати жалюзі

При замовленні нового виробу ми легко зможемо підібрати необхідний відтінок, що відповідає загальному дизайну приміщення.

Замовлення жалюзі. Інформація про вимірювання та встановлення.

Горизонтальні жалюзі найчастіше вішають на звичайні металопластикові вікна. Для правильного виміру та прорахунку вартості необхідно виміряти відстань по лінії між штапиком та корпусом вікна, так, як показано на схемі.

Вибрати жалюзі

Якщо у Вас вікна з нестандартним відкриванням (вертикальним чи горизонтальним), краще жалюзі вішати на весь отвір вікна. Тоді за основні розміри приймаються розміри відвернення + 3-5 см з боків та по вертикалі.

Вибрати жалюзі

При виборі горизонтальних жалюзі потрібно визначитися з матеріалом (алюміній, пластик, дерево або бамбук), шириною ламелей 16, 25 або 50 мм та кольором. Враховуйте, що алюмінієві жалюзі можна замовити двоколірними.

Вибір кольору жалюзі у фотогалереї.

Відтінки стрічок для горизонтальних жалюзі дивіться в окремій галереї.

Зверніть увагу! Колір карнизу для горизонтальніх жалюзі може відрізнятись від коліру ламелей. Всі відтінки кольорів дивиться в розділі про фурнітуру горизонтальних жалюзі.

Вибрати жалюзі

Будь-які складні та нестандартні способи виміру та установки жалюзі завжди можуть бути виконані за допомогою наших майстрів безпосередньо на об'єкті. Замір завжди безкоштовний!

Вертикальні жалюзі детально розглянуті на цій сторінці нашого сайту.

Вибрати жалюзі

Якщо з якихось причин для вашого інтер'єру не підходить жоден тип жалюзі, радимо вивчити розділ про рулонні штори. Різноманітність матеріалів та видів штор дозволить вирішити будь-які дизайнерські питання щодо декору ваших вікон!

Телефони для консультації та виклику майстра (клікабельно):

kst (067) 167-11-30vibertelegram

vodfn (066) 770-43-94

life (093) 003-25-13

Підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах:

fb tel youtube insta

© 2016-2024 lsv

Поділитися в соціальних мережах:

Вгору