Як правильно виміряти та замовити вертикальні жалюзі

Зміст розділу:

1) Горизонтальні жалюзі.

2) Вертикальні жалюзі.

3) Замовлення жалюзі.

4) Вибір кольору жалюзі у фотогалереях.

Вибрати жалюзі

Вертикальні жалюзі.

Вертикальні жалюзі бувають тканинними, пластиковими, рідше розповсюдженими мотузковими та тюлевими. По ширині вони можуть бути широкими – 127 мм та вузькими - 89 мм. Пластикові та тюльові зазвичай шириною 89 мм.

Вибрати жалюзі

Найчастіше замовляють жалюзі з тканини . На ринку представлено кілька сотень матеріалів та відтінків різної щільності та прозорості, які дозволять вирішити будь-які питання щодо декору вікон та стінових ніш. Посилання на фотогалерею матеріалів тканин - нижче у цій статті.

Вибрати жалюзі

Пластикові жалюзі майже повністю перекривають доступ світла в кімнати. Також до їх переваг можна віднести зручність догляду. Їх можна мити або протирати, не знімаючи з карниза.

Вибрати жалюзі

Тюльові та мотузкові вертикальні жалюзі внаслідок їх напівпрозорості служать в основному елементом загального декору приміщення. Їх часто ставлять у внутрішніх двориках приватних будинків або використовують як своєрідну ширму, для розмежування простору великих кімнат.

Вибрати жалюзі

При замовленні нового виробу ми легко зможемо підібрати необхідний відтінок, що відповідає загальному дизайну приміщення.

Замовлення жалюзі. Інформація про вимірювання та встановлення.

Вертикальні жалюзі вішають усередину або на проріз вікна. В останньому випадку штори повинні бути на 10-20 см ширше і на 10-15 см вище прорізу вікна.

Вибрати жалюзі

У разі заміру нестандартних вертикальних жалюзі виконується замір висоти кожної ламелі, що обговорюється окремо з замовником.

Вибрати жалюзі

Вибір кольору жалюзі у фотогалереях.

Ви можете підібрати відтінок та фактуру вертикальних жалюзі в галереях тканини за цими посиланнями: для тканин шириною 127 мм та 89 мм.

Відтінки стрічок для горизонтальних жалюзі дивіться в окремій галереє.

Будь-які складні та нестандартні способи виміру та установки жалюзі завжди можуть бути виконані за допомогою наших майстрів безпосередньо на об'єкті. Замір завжди безкоштовний!

Вибрати жалюзі

Якщо з якихось причин для вашого інтер'єру не підходить жоден тип жалюзі, радимо вивчити розділ про рулонні штори. Різноманітність матеріалів та видів штор дозволить вирішити будь-які дизайнерські питання щодо декору ваших вікон!

Телефони для консультації та виклику майстра (клікабельно):

kst (067) 167-11-30vibertelegram

vodfn (066) 770-43-94

life (093) 003-25-13

Підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах:

fb tel youtube insta

© 2016-2023 lsv

Поділитися в соціальних мережах:

Вгору