Як правильно виміряти та замовити жалюзі

Зміст розділу:

1) Горизонтальні жалюзі.

2) Вертикальні жалюзі.

3) Замовлення жалюзі.

4) Вибір кольору жалюзі у фотогалереях.

Вибрати жалюзі

Горизонтальні жалюзі.

Найбільш доступний та поширений вид жалюзі. Ідеальне рішення для кухонь, балконів, господарських приміщень.

Горизонтальні жалюзі за типом матеріалу бувають алюмінієвими, пластиковими, бамбуковими та дерев'яними.

Алюмінієві жалюзі випускаються шириною ламелей 25 мм та 16 мм, інші бувають 25 мм та 50 мм.

Найпоширеніший і найдешевший варіант - алюмінієві жалюзі. Найкращий вибір для великих площ (панорамних вікон, балконів, лоджій, зимових садів).

Вибрати жалюзі

Крім звичайних карнизів (товщиною 3 см), у такого типу жалюзі бувають ще й плоскі карнизи, "утоплені" ближче до скла. Останні називаються жалюзі "Ізотра" чи "Венус".

Вибрати жалюзі

Стулки з такими жалюзі відкриваються на більший кут, ніж зі звичайними, що важливо, коли вікна мають маленькі укоси. Також ці жалюзі часто кріплять на балконні двері.

При застосуванні зміщеної пробивання ламелей можна отримати ефект повного затемнення. Це особливо важливо, коли хочуть мінімізувати потрапляння світла до приміщення.

Вибрати жалюзі

Для мансардних вікон використовують жалюзі з фіксацією на тросику.

Вибрати жалюзі

Пластикові жалюзі зазвичай за фактурою імітують дорожчі дерев'яні. Перевага їх перед останніми – у можливості використання вологого прибирання.

Вибрати жалюзі

Бамбукові та дерев'яні горизонтальні жалюзі завдяки теплим натуральним кольорам нададуть інтер'єру неперевершеної вишуканості.

Вибрати жалюзі

Вертикальні жалюзі.

Вертикальні жалюзі бувають тканинними, пластиковими, і рідше розповсюдженими мотузковими та тюлевими. По ширині вони можуть бути широкими – 127 мм та вузькими - 89 мм. Пластикові та тюльові зазвичай шириною 89 мм.

Вибрати жалюзі

Найчастіше замовляють жалюзі з тканини . На ринку представлено кілька сотень матеріалів та відтінків різної щільності та прозорості, які дозволять вирішити будь-які питання щодо декору вікон та стінових ніш. Посилання на фотогалерею матеріалів тканин - нижче у цій статті.

Вибрати жалюзі

Пластикові жалюзі майже повністю перекривають доступ світла в кімнати. Також до їх переваг можна віднести зручність догляду. Їх можна мити або протирати, не знімаючи з карниза.

Вибрати жалюзі

Тюльові та мотузкові вертикальні жалюзі внаслідок їх напівпрозорості служать в основному елементом загального декору приміщення. Їх часто ставлять у внутрішніх двориках приватних будинків або використовують як своєрідну ширму, для розмежування простору великих кімнат.

Вибрати жалюзі

При замовленні нового виробу ми легко зможемо підібрати необхідний відтінок, що відповідає загальному дизайну приміщення.

Замовлення жалюзі. Інформація про вимірювання та встановлення.

Горизонтальні жалюзі найчастіше вішають на звичайні металопластикові вікна. Для правильного виміру та прорахунку вартості необхідно виміряти відстань по лінії між штапиком та корпусом вікна, так, як показано на схемі.

Вибрати жалюзі

Якщо у Вас вікна з нестандартним відкриванням (вертикальним чи горизонтальним), краще жалюзі вішати на весь отвір вікна. Тоді за основні розміри приймаються розміри відвернення + 3-5 см з боків та по вертикалі.

Вибрати жалюзі

При виборі горизонтальних жалюзі потрібно визначитися з матеріалом (алюміній, пластик, дерево або бамбук), шириною ламелей 16, 25 або 50 мм та кольором. Враховуйте, що алюмінієві жалюзі можна замовити двоколірними.

Вертикальні жалюзі вішають усередину або на проріз вікна. В останньому випадку штори повинні бути на 10-20 см ширше і на 10-15 см вище прорізу вікна.

Вибрати жалюзі

Вибір кольору жалюзі у фотогалереях.

Ви можете підібрати відтінок та фактуру вертикальних жалюзі в галереях тканини за цими посиланнями: для тканин шириною 127 мм та 89 мм.

Відтінки стрічок для горизонтальних жалюзі дивіться в окремій галереє.

Будь-які складні та нестандартні способи виміру та установки жалюзі завжди можуть бути виконані за допомогою наших майстрів безпосередньо на об'єкті. Замір завжди безкоштовний!

Вибрати жалюзі

Якщо з якихось причин для вашого інтер'єру не підходить жоден тип жалюзі, радимо вивчити розділ про рулонні штори. Різноманітність матеріалів та видів штор дозволить вирішити будь-які дизайнерські питання щодо декору ваших вікон!

Телефони для консультації та виклику майстра (клікабельно):

kst (067) 167-11-30vibertelegram

vodfn (066) 770-43-94

life (093) 003-25-13

Підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах:

fb tel youtube insta

© 2016-2024 lsv

Поділитися в соціальних мережах:

Вгору