Сітки від комарів, на вікна, двері, отвори.

Сітки призначені захисту замкнутого простору приміщень від комах.

Зміст розділу:

1) Рамні москітні сітки.

2) Рулонні москітні сітки.

3) Замовлення, вимірювання та встановлення сіток.

Вибрати сітки

Р а м н і москітні сітки.

Незважаючи на простоту конструкції, ці сітки мають ряд особливостей, які потрібно знати, перш ніж робити замовлення.

Вибрати сітки

Спочатку визначаємо місце, яке ми хочемо завісити сіткою. Навіть якщо це звичайне металопластикове вікно, потрібно враховувати загальні розміри отвору, зручність зняття сітки та наявність на вікнах ґрат. Залежно від цього сітки монтують у різний спосіб.

Вибрати сітки

Найпоширеніший спосіб кріплення - за допомогою зет-подібних кронштейнів, які бувають пластиковими або металевими. Останні міцно утримують раму і мають перевагу в тому, що не потрібно свердлити сам профіль вікна. Металеві кронштейни кріпляться безпосередньо до профілю сітки. Їх зручно знімати та кріпити.

Вибрати сітки

Монтаж сітки з пластиковими кронштейнами (або "куточками") на вікно проводиться за схемою, що додається нижче. Пластикові кронштейни кріпляться із зовнішнього боку.

Вибрати сітки

Якщо сітка застосовується внутрішньорамно, використовуються штіфти, які, проходячи крізь профіль сітки, кріплять її до рами.

Вибрати сітки

Догляд за сітками зводиться до легкого механічного чищення від пилу під струменем теплої мильної води з наступним сушінням. Сітки, як правило, зроблені з алюмінієвого профілю та іржа при мийці не утворюється.

Вибрати сітки

Р у л о н н і москітні сітки.

Сітки такого типу працюють як і рулонні штори, виглядають елегатно і дозволяють легко та швидко відкривати та закривати отвір вікна від комах.

Принцип роботи рулонних сіток можна переглянути на цьому відео. Відкриття вертикальне та горизонтальне.

Інші відео дивіться на цій вкладці нашого сайту.

При горизонтальному розташуванні сітка може скручуватися в рулон або складатися "гармошкою".

Вибрати сітки

Рулонні сітки відрізняються від рамних тим, що вони розміщені в коробі в рулоні і висуваються звідти, закриваючи отвір вікна. Таке розміщення зручне з кількох причин. Швидке відкривання, не потрібно знімати-ставити сітку на зимовий час, найбільш естетичний зовнішній вигляд.

Вибрати сітки

При експлуатації слід звернути увагу на недопущення влучення в короб комах, які можуть порушити роботу рулону та цілісність полотна сітки.

Як правильно заміряти сітки та зробити замовлення.

Сітки можна встановлювати лише на рівну площину. Якщо на вікнах решітки, виступи, близько розташовані укоси – питання установки та типу сітки вирішується індивідуально майстром під час виклику або консультації по телефону.

Самостійно зробити замір сітки досить легко. Вам необхідно зняти ширину та висоту світлового отвору вікна та додати по 2 см з кожного боку.

Вибрати сітки

Якщо на вікнах стоять решітки, сітки кріпляться "внутрішньорамно", тобто розмір отвору дорівнюватиме розміру сітки.

Звертаємо увагу! Якщо тип вікон - мансардні, сітки встановлюються лише на проріз. Ступінь відкривання вікна при цьому обмежена глибиною отвору.

Вибрати сітки

Сітки для вхідних дверей виготовляються з посиленого профілю. Він забезпечує необхідну міцність виробу при регулярному використанні. Також слід врахувати, що такі сітки кріпляться переважно на коробку дверей. Важливо, щоб була безперервна рівна поверхня, оскільки якісь нерівності на коробці (замки, ручки, петлі) не дозволять дотриматися необхідного щільного прилягання сітки до поверхні. У виняткових випадках для сітки виготовляють власну коробку зі спеціальних металевих профілів.

Крім готових виробів, у нас можна придбати окремо будь-які комплектуючі для сіток (полотно, профілі, кріплення). Не забувайте після встановлення сіток повісити на вікна римські штори або жалюзі.

Фото наших виробів дивиться на цій сторінці.

Телефони для консультації та виклику майстра (клікабельно):

kst (067) 167-11-30vibertelegram

vodfn (066) 770-43-94

life (093) 003-25-13

Підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах:

fb tel youtube insta

© 2016-2024 lsv

Поділитися в соціальних мережах:

вгору