Відео уроки

Відео

Наочні рекомендації щодо встановлення, експлуатації та ремонту жалюзі, рулонних штор та москітних сіток.

Докладніше про всілякий ремонт можна прочитати на спеціальній вкладці нашого сайту.

(Розділ поповнюється. Слідкуйте за оновленнями!)

Відеоуроки

Посилання ведуть на відеоролики нашого каналу на You-Tube https://www.youtube.com/channel/UCwEYiHFxr4qaRKO_VkeLYWA.

Якщо у вас виникли питання по будь-який темі нашого сайту, залиште повідомлення на цій сторінці відгуків.

Уроки з вертикальних жалюзі.

Як зняти карниз вертикальних жалюзі. Здавалося б, що простіше? Однак багато наших клієнтів не знають, що їх жалюзі можна легко зняти і повісити у будь-який момент. У цьому відео показано принцип роботи кріплення (кліпси) для карнизів вертикальних жалюзі.

Як зняти тканину на вертикальні жалюзі. Показуємо, як зняти або одягнути ламелі вертикальних жалюзі на карниз. Ламелі – це смужки тканини, які кріпляться на петлях до візків, які рухають тканину вздовж карнизу.

Заміна плічка на вертикальні жалюзі. Впала смужка тканини на жалюзі? Не проблема! Ми покажемо як її швидко і легко відремонтувати.

Заміна плічка жалюзі без розрізу тканини. Плічко легко можна замінити. Але в попередньому відео нам для цього довелося розрізати шов на тканині, а потім скріплювати тканину степлером, щоб плічко не випадало. Це було не дуже вдале рішення. Скріпка від степлера псує зовнішній вигляд. Дивимося, як уникнути розрізу тканини. Звичайно - і наш варіант не ідеальний, але на якийсь час він виручить. Правильно зробити - віднести жалюзі на перепрошивши швачку.

Заміна ланцюжка керування вертикальними жалюзі. Змінюємо ланцюжок керування вертикальними жалюзі.

Як влаштований візок вертикальних жалюзі. (відео 4к) Візок (або бігунок) вертикальних жалюзі служить для кріплення смужки тканини (ламелі) до карнизу. На цьому відео показано пристрій візків і як вони з'єднуються один з одним за допомогою дистанцій.

Як улаштований механізм вертикальних жалюзі. (відео 4к) Механізм вертикальних жалюзі служить для керування рухом ламелей (смужок тканини) та прокручування їх навколо осі візків.

Заміна візка вертикальних жалюзі. Візок або бігунок - це елемент жалюзі, до якого кріпиться смужка тканини (ламель). Буває, що вона ламається, і її потрібно замінити. У цьому відео докладно показано процес заміни.

Заміна дистанції вертикальних жалюзі. Якщо під час руху вздовж карниза частина ламелей (смужок) не рухається, це означає, що всередині карниза пошкодилася дистанція. Дистанція - довгий пластиковий елемент, що сполучає візки між собою. На цьому відео показано послідовність заміни дистанцій.

Урок - Як прикріпити ланцюжок до ламелей вертикальних жалюзі.

Відеоуроки

Уроки з горизонтальних жалюзі.

Урок - Встановлення нижньої фіксації горизонтальних жалюзі.

Відеоуроки

Як замінити механізм горизонтальних жалюзі. Причин, через які потрібна така заміна, може бути кілька. І це фізична поломка вузлів механізму внаслідок природного зносу. Можливо заводський брак механізму. Або початкове неправильне встановлення механізму в карниз жалюзі.

Як замінити шток у механізмі горизонтальних жалюзі. У цьому відео покажемо, як змінити несправний шток у механізмі горизонтальних жалюзі. Водночас можна побачити його внутрішню будову та принцип роботи самого механізму.

Як замінити гачок горизонтальних жалюзі. Гачок - найтендітніша деталь у горизонтальних жалюзі. Вони зазвичай ламаються на другий-третій рік активної експлуатації жалюзі. І, що ще сумніше, при заміні, якщо ви не знаєте, як їх правильно одягати, також є висока ймовірність поломки.

Як відремонтувати "драбинку" горизонтальних жалюзі. "Лісенка" - це два шнури, з'єднані перемичками, на яких тримаються ламелі (смужки) горизонтальних жалюзі. Зазвичай їх дві, у широких жалюзі буває три-чотири і більше. Іноді краї "драбинки" обриваються і виходять із карниза.

Уроки з рулонних шторів.

Влаштування рулонної штори закритого типу. Вивчаємо внутрішній пристрій механізму рулонної штори закритого типу. Механізм Besta.

Ідеальний монтаж рулонної штори.

Відеоуроки

Блокатор вікна.

Відеоуроки

Якщо ви не знайшли відповідь на своє запитання серед представлених уроків - зв'яжіться з нами або напишіть коментар під будь-яким відео. Охоче відповімо на нього!

Телефони для консультації та виклику майстра (клікабельно):

kst (067) 167-11-30vibertelegram

vodfn (066) 770-43-94

life (093) 003-25-13

Підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах:

fb tel youtube insta

© 2016-2024 lsv

Поділитися в соціальних мережах:

вгору